سفارش عکاسی

هر شات باید تو رو یه قدم به هدفت نزدیکتر کنه

عکاسی

یه جورایی همه ی ما انگار یه عکاس درون داریم که تا یه فضای خوشگل میبینیم سریع گوشی رو برمیداریم و چیک چیک یه عکسی میگیریم بعدم که توی اینستاگرام پست یا استوریش میکنیم و مینویسیم فوتو بای می !

 

خب خیلی خوبه که آدم ذوق داشته باشه و دلش بخواد از قشنگی های این دنیا یه تصویر ثبت کنه و از هرچیزی بتونه لذت ببره اما واقعا عکاس شدن یا عکاسی کردن همینقدر ساده اس؟

قطعا نه!

 

عکاسی هم اگه قرار باشه حرفه ای انجام بشه مثل تمام کارهای دیگه نیاز به فردی داره که آموزشش رو دیده و به اصول این کار مسلط باشه که اونوقت میشه به این فرد هم گفت عکاس

 

عکاسی با موبایل یا عکاسی با دوربین هر کدوم شرایط خاص خودشون رو دارن و اگه قرار باشه فردی با هر کدوم از این وسایل عکاسی کنه باید عکاسی با اون رو بلد باشه تا نتیجه هم یه عکس درست و حسابی و جذاب باشه.

 

قدیما که کسب و کارها فیزیکی بودن برای اینکه نمونه کارها و نمونه محصولاتشون رو به مشتری نشون بدن ، کاتالوگ یا آلبوم داشتن و قبلش یه عکاس حرفه ای از اونا عکس گرفته بود. الان هم با رشد کسب و کارهای آنلاین و افزایش سایت ها، پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی نیاز بیشتری به وجود عکس از محصول یا خدمت اون کسب و کار هستش. حتی کسب و کارهای فیزیکی هم برای تبلیغ کارشون توی رسانه های مختلف بیشتر از گذشته نیاز به عکاسی تبلیغاتی دارن.

 

حالا هرچقدر عکاسی محصول ، عکاسی از نمونه کارهای انجام شده یا عکاسی تبلیغاتی حرفه ای تر انجام بشه اون کسب و کار رو خاص تر و متفاوت تر از بقیه نشون میده.

 

ما توی طراح جان انواع عکاسی برای کسب و کار ها رو انجام میدیم و فرقی نداره عکاسی محصول برای پیج اینستاگرامی یا سایت باشه و یا عکاسی تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغ یه کسب و کار.

 

عکاس های طراح جان به خوبی میدونن از هر نوع محصول ، خدمت و یا فضای کسب و کاری چجوری عکاسی کنن و از چه المان هایی توی عکاسیشون استفاده کنن تا نتیجه جذاب تر و خاص تر بشه.

 

برای سفارش عکاسی به طراح جان لازم نیست حتما پیج اینستاگرامی یا سایت فروشگاهی داشته باشی حتی اگه به یه عکاس برای آماده سازی کاتالوگ نیاز داری میتونی به ما بگی.

نکته مهمی که باید بدونی اینه که کیفیت دوربین یا گوشی که باهاش عکاسی میشه و بلد بودن کار کردن با اونا یه طرف قضیه اس ، تسلط به اصول عکاسی مناسب اینستاگرام یا اصول عکاسی برای سایت ها یه طرف دیگه قضیه اس که خوشبختانه عکاس های طراح جان به خوبی باهاش آشنا هستن.

 

عکاسی تبلیغاتی با عکاسی پرتره فرق داره ، قاب بندی عکس محصول برای اینستاگرام با قاب بندی عکاسی از منظره تفاوت داره و همینطور بقیه انواع عکاسی که هرکدوم اگه درست اجرا نشه ، نتیجه هم نداره.

 

عکس با کیفیت و اصولی نتیجه کار عکاس های طراح جانه ، قبول نداری ، نمونه عکاسی هاشو ببین.

طراح جان

نمونه کارهای انواع عکاسی

نمونه کار عکاسی ر.وسری
نمونه کار عکاسی محصولات
نمونه کار عکاسی خوراکی
نمونه کار عکاسی محصول
نمونه کار عکاسی محصول دیجیتال
نمونه کار عکاسی پوشاک
نمونه کار عکاسی حرفه ای
نمونه کار عکاسی کیف و کفش
نمونه کار عکاسی پوشاک
طراح جان

سوالات متداول

هزینه های عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی محصول و موارد مشابه به چه صورته ؟

فضای عکاسی ، نوع عکاسی ، موارد مدنظرشما ، نور فضای انتخابی و سایر موارد تعیین کننده در تعیین نرخ عکاسی نقش دارند . لطفا توضیحات کافی در باکس زیر قرار دهید و فرم را ارسال فرمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم .

اگر تعداد شات های عکاسی زیاد باشد ، هزینه کمتر خواهد شد ؟

بله قطعا هزینه پایین تر خواهد بود. احتمال کاهش هزینه حتی تا 50 درصد نیز وجود دارد.

اگر دوربین داشته باشیم و فقط به عکاس نیاز باشد هزینه به چه صورت خواهد بود ؟

هزینه عکاسی در این صورت پایین تر خواهد بود چون مسئله اصطلاک تجهیزات عکاسی حذف می شود.

نحوه پرداخت هزینه و پروسه انجام کار به چه صورته ؟

70 درصد هزینه در زمان توافق و 30 درصد هزینه در شروع کار و رویت عکاس اخذ خواهد شد.

در صورت پرداخت کامل در ابتدای کار چه اتفاقی می افتد ؟

تا پایان سال 1401 100 هزارتومان اعتبار ، نزد ما هدیه دارید

چه تضمینی هست که عکاس ، کار با کیفیتی را ارائه دهد ؟

عکاس های تیم طراح جان با سخت گیری خاصی انتخاب می شوند و نمونه کارهای پیشین آنها می تواند شما را نسبت به انتخابتان مطمئن کند اما در صورت نارضایتی از کار انجام شده ، کل هزینه به شما عودت داده خواهد شد.

طراح جان

برخی از مشتریان ما

طراح جان

ثبت سفارش عکاسی

اگر به هر دلیلی در ثبت سفارش موفق نشدید یا نیاز به ارتباط با ما داشتید با شماره 02191035071 تماس حاصل فرمایید یا در واتساپ پیام خود را ارسال فرمایید . همچنین لینک مستقیم واتساپ پایین همین صفحه موجود است

Max. file size: 400 MB.