درباره ما

طراح جان، طراح رشد کسب و کارهای ایرانی

حتما تو هم با پیج‌ های اینستاگرامی و سایت‌ های موفق زیادی رو به ‌رو شدی و با خودت گفتی مگه چیکار میکنه که اینقدر بازدید داره و فروشش بالاست. بعیدم نیست گفته باشی بابا چهارتا عکسه دیگه پس چرا برای من نتیجه نداره!

راستش رو بخوای همون چهارتا عکس، فیلم و متن به همین راحتی ‌ها هم انتخاب و تولید نشدن و اصول خاص خودشون رو دارن که اگه اینطور نبود همه ‌ی پیج‌ های اینستاگرامی و سایت ها پربازدید و پر فروش بودن.

ما توی طراح جان دقیقا همون اصول رو پیش می گیریم تا هر کسی خواست کسب و کار خودش رو راه بندازه نگرانی نداشته باشه و با حسرت به پیج و سایت بقیه نگاه نکنه.

تیم ما ؛ طراح جان رو میگم ، از چند تا جوون پر انرژی ، با تجربه و کاربلد تشکیل شده که مسیر موفقیت کسب و کار های نوپا و یا کسب و کارهای قدیمی که میخوان به روز باشن و متناسب با نیاز روز تغییر کنن رو هموار میکنه. بین خودمون باشه حتی اگه یه بخشی از مسیر رو رفتی و به نتیجه نرسیدی یا فهمیدی یه جایی رو اشتباهی رفتی ، به ما بگو ، امکانش باشه مشکلت رو حل می کنیم ، فقط باید صبور باشی !

ما هم مثل صاحبان همه ی کسب و کار ها دوست داریم، رشد کنیم اما میخوایم این رشد رو با پیشرفت بقیه کسب و کارها بدست بیاریم تا همه در کنارهم جلو بریم و به همین دلیل هرکدوممون هرچیزی که توی این چند سال فعالیتمون تجربه کردیم و یاد گرفتیم رو به بقیه هم منتقل می کنیم.

خدمات مختلفی برای تولید محتوای اینستاگرام و تولید محتوای سایت توی طراح جان ارائه میشه.

با کیفیت ترین و البته کم هزینه ترین خدمات برنامه ریزی و مشاوره ، نویسندگی ، عکاسی ، فیلم برداری ، طراحی پست و استوری ، ساخت تیزر ، طراحی لوگو ، اجرا ، گویندگی ، اتاق فکر و طرح ایده و سئو سایت رو میتونی با اعتماد به طراح جان در کسب و کار خودت تجربه کنی.

برای هر بخش نیروهایی رو جمع کردیم که تعریف نباشه حسابی توی اون مهارت جا افتادن و چم و خم کار رو بلدن. یعنی مثلا اگه نیاز به نوشتن متن تبلیغاتی ، مقاله سئویی و یا محتوای متنی برای پیج اینستاگرامت داشته باشی ، یه متن متناسب با نیازت نوشته میشه یا اگه بخوای لوگو داشته باشی میتونی با رنج قیمت های متفاوت سفارشت رو به متخصص این کار بسپری.

از تیم فیلم برداری و عکاسی نگم برات که خلاقیتشون اونقدر زیاده که توی محیط کاریت یه جوری عکس و فیلم میگیرن که فکر میکنی اون کار توی یه آتلیه خفن و مجهز انجام شده.

گرافیست ها و تدوینگرامون هم با تسلط کامل به این حوزه و خلاقیت بالا کارای متفاوت و خاصی تولید میکنن که خودمون انگشت به دهن میمونیم.

اگه به اجرا و گویندگی هم نیاز باشه که خیالت راحت . تیم اجرا و گویندگی طراح جان توی کارشون حسابی حرفه ای هستن و با تجربه گویندگی در بزرگترین شرکت های ایران و بزرگترین رسانه ها نظیر رادیو و تلویزیون آماده کمک به شمان .

خلاصه که سفارشات شما با یه تیمی انجام میشه که از جان مایه میذارن !

البته خدمات طراح جان فقط مخصوص کسب و کار های الکترونیکی نیست و حتی اگه فروشگاه فیزیکی داری و دنبال طراحی کارت ویزیت یا لوگوی خلاقانه می گردی یا می خوای برای تبلیغ فروشگاهت توی شبکه های مجازی تیزر تولید کنی ، به طراح جان سر بزن، ضرر نمی کنی.

ما میگیم اول باید شرایط رو سنجید، مخاطب رو شناسایی کرد ، هدف گذاری کرد و در نهایت برنامه مناسب رو برای هر کسب و کاری ریخت تا نتیجه خوبی هم داشته باشه. برای همینم هست که همیشه سعی کردیم توی هر صنفی که کار تولید محتوا ، تبلیغات و یا مشاوره و برنامه ریزی انجام دادیم ، منحصر به فرد کار کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ طراح جان ، همون جاییه که اگه می خوای با صرف هزینه کم ، تغییرات بزرگ کنی باید بری سراغش

لبخند کسب و کار شما، مهمترین ماموریت ماست

چرا مشتریان ما همیشه راضی هستند و در یک مسیر منطقی به اهداف خود می رسند ؟

1

طوفان فکری

از لحظه شروع پروژه ، ایده پردازی آغاز می شود

2

استراتژی

با تعیین استراتژی تولید آغاز می شود

3

آنالیز و بررسی

تولیدات بررسی می شوند و در صورت نیاز به بازنگری ، مراحل قبلی تکرار می شود.

4

انجام شد !

در صورت نیاز کارفرما اصلاحات مجدد انجام می شود

5+سال تجربه
10+مدیریت پیج اینستاگرام
150+کمپین تبلیغاتی موفق
1000+پروژه تولید محتوا