سفارش فیلمبرداری

پلان به پلان تا موفقیت کسب و کار شما

فیلمبرداری

شاید بارها شده باشه که خواسته باشی از فضایی فیلمبرداری کنی ، گوشی یا دوربین رو برداشته باشی و بعد از چندتا رکورد ، نتیجه اون چیزی نشده باشه که میخواستی و کلافه توی گوگل و یوتیوب موارد مختلفی مثل آموزش فیلم برداری با موبایل ، آموزش فیلمبرداری با گوشی ، چگونه با گوشی فیلم بگیریم و… رو سرچ کرده باشی اما بازم تغییر چندانی توی نتیجه اتفاق نیوفتاده باشه.

 

فیلمبرداری هم مثل خیلی از کار های دیگه نیاز به آموزش درست و حسابی ، تمرین و البته ذوق و خلاقیت داره تا یک نتیجه خاص و قشنگ هم داشته باشه.

 

حالا اگه قرار باشه از خدمات یا محصولات کسب و کاری فیلمبرداری بشه تا یک ویدئو برای پیج یا سایتش تولید بشه یا یک تیزر تبلیغاتی ساخته بشه ، علاوه بر متن ، سناریو و دکور و موارد این چنینی نیاز به یک تیم فیلمبرداری کار بلد هست تا کار خوشگل و مخاطب پسندی در بیاد.

 

ما توی طراح جان اگه بخواهیم برای تولید محتوای سایت یا پیج اینستاگرام ویدئو تولید کنیم و یا کلیپ تبلیغاتی بسازیم ، بعد از اینکه راجع به موضوع تصمیم گیری کردیم و در مورد سناریوش هم توی اتاق فکر ایده پردازی کردیم ، اگه نیاز به متن اجرا باشه نویسنده اون رو مینویسه و مجری برای جلوی دوربین اومدن آماده میشه و اگه مجری در کار نباشه ، مواردی که باید ازشون فیلمبرداری بشه آماده میشن و بعد از آماده شدن صحنه و نور و صدا ، فیلم بردار کارش رو شروع میکنه.

 

راستش رو بخوای ویدئو یکی از محتواهایی هستش که مخاطب زیادی داره و پیج هایی که محتوای ویدئویی هم دارن شانس دیده شدنشون بالاتره و کسب و کارهایی که ویدئو هم توی سایتشون میذارن به قول معروف گوگل پسند ترن!

 

هرچند که ما میگیم موضوع هم خیلی مهمه و بعضی از موضوعات با ویدئو موفق ترن و بعضی ها با عکس . اما هر حوزه کسب و کاری میتونه ترکیبی از ویدئو و عکس رو به شکل های مختلف توی پیج و سایتش داشته باشه و هم مخاطب هایی که عکس دوست دارن رو جذب کنه و هم کسایی که دنبال ویدئو هستن و هم اعتبار پیج و سایتش رو با توجه به الگوریتم های اینستاگرام و گوگل بالا ببره.

 

فیلمبرداری تبلیغاتی و ساخت تیزر تبلیغاتی یا تولید محتوای ویدئویی اینستاگرام و سایت از جمله مواردی هستن که اگه فیلم بردار تجربه نداشته باشه به احتمال بالا نتیجه خوبی نداره.

 

برای سفارش فیلمبرداری تبلیغاتی میتونی روی تیم تولید محتوای ویدئویی طراح جان حساب کنی و برای داشتن یه فیلم بردار حرفه ای توی حوزه تبلیغات و تولید محتوا به ما زنگ بزنی یا پیام بدی.

مطمئن باش تنوع محتوایی توی پیج و سایت به نفعت تموم میشه ، این رو ما تجربه کردیم پس بهمون اعتماد کن حتی اگه کارت رو به طراح جان نمیسپاری

طراح جان

نمونه کارهای فیلمبرداری

کاور ویدئو نمونه کار
کاور ویدئو نمونه کار طراح جان
کاور ویدئو نمونه کار طراح جان
طراح جان

سوالات متداول

هزینه ها به چه صورته ؟

ببینید با توجه به نوع فیلمبرداری و تجهیزاتی که موردنیاز است هزینه فیلمبرداری تعیین میشود ، اما ما به شما اطمینان می دهیم در صورت انتخاب طراح جان ، خدماتی که دریافت می کنید خیلی بیشتر از هزینه ای که پرداخت می کنید ارزش خواهد داشت . فیلمبرداران و عکاسان تیم طراح جان با تجربه بسیار بالای خود این مسئله را برای شما تضمین خواهند کرد.

اگر چند روز فیلمبرداری داشته باشیم ، هزینه کمتر خواهد شد ؟

بله قطعا هزینه پایین تر خواهد بود. هرچقدر روزهای فیلمبرداری بیشتر باشد و البته این روزها پشت سر هم باشند ، هزینه های اصطلاک تجهیزات ، جابجایی ها و همچنین هزینه آفیش فیلمبردار به مراتب پایین تر خواهد بود.

اگر تجهیزات داشته باشیم و فقط به فیلمبردار نیاز باشد هزینه به چه صورت خواهد بود ؟

در صورتی که شما تجهیزات لازم و مورد تایید فیلمبردار طراح جان را داشته باشید ، فقط هزینه فیلمبرداری از شما اخذ خواهد شد و این هزینه پایین تر از هزینه فیلمبرداری با تجهیزات است . مثلا فرض کنید اگر هزینه یک روز فیلمبرداری 800 هزار تومان باشد ، بدون تجهیزات 500 هزارتومان خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه و پروسه انجام کار به چه صورته ؟

70 درصد هزینه در زمان توافق و 30 درصد هزینه در شروع کار و رویت فیلمبردار اخذ خواهد شد.

در صورت پرداخت کامل در ابتدای کار چه اتفاقی می افتد ؟

تا پایان سال 1401، 100 هزارتومان اعتبار، نزد ما هدیه دارید

چه تضمینی هست که فیلمبردار ، کار با کیفیتی را ارائه دهد ؟

فیلمبردارهای تیم طراح جان با سخت گیری خاصی انتخاب می شوند و نمونه کارهای پیشین آنها می تواند شما را نسبت به انتخابتان مطمئن کند اما در صورت نارضایتی از کار انجام شده ، کل هزینه به شما عودت داده خواهد شد.

طراح جان

برخی از مشتریان ما

طراح جان

ثبت سفارش فیلمبرداری

اگر به هر دلیلی در ثبت سفارش موفق نشدید یا نیاز به ارتباط با ما داشتید با شماره 02191035071 تماس حاصل فرمایید یا در واتساپ پیام خود را ارسال فرمایید . همچنین لینک مستقیم واتساپ پایین همین صفحه موجود است

Max. file size: 400 MB.